Face Aesthetics

Saç, Sakal ve Bıyık Ekimi

Ameliyatlı ve Medikal Yüz Estetiği Uygulamaları

Saç Dökülmesi ve Kaybı için Tedaviler

Saç, Sakal ve Bıyık Ekimi

İstanbul, saç ekimi konusunda dünyanın önde gelen sağlık turizmi noktalarından biridir. Saç ekimi tekniklerinde en güncel tıbbî yöntemleri uygulamamız ve kazandığımız tecrübe sayesinde artık dünyanın dört bir yanından hasta kabul ediyoruz.

Estetik Center’da saç, sakal ve bıyık ekimi nasıl yapılmaktadır?

Saç ekimi ameliyatı plastik cerrahi uzmanımız liderliğinde profesyonel ekibimiz tarafından klinik ortamda yapılmaktadır. Saç ekimi ameliyatı esnasında mutlaka sterilite koşullarına dikkat edilmektedir.

İstanbul dışından saç ekimi için gelmek isteyen misafirlerimiz için…

Saç ekimi işlemi için merkezimizde yurt içi ve yurt dışından çok sayıda misafir ağırlamaktayız. İstanbul dışından gelen misafirlerimiz ekibimiz tarafından havaalanında karşılanır. Otel ve konaklama hizmetleri sağlanır. Saç ekimi için bizi tercih eden misafirlerimize İstanbul’da bulundukları süre boyunca ulaşım ve transfer hizmeti sunmaktayız. İstedikleri takdirde yanlarında sürekli bir refakatçi de bulundurulur.

Saç ekimi operasyonun süreci nasıl işliyor?

Saç ekimi öncesinde mutlaka doktorumuz tarafından muayene edilirsiniz. Tarafınıza saç ekimi süreci ve karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında detaylıca bilgi verilir.

Estetik Center ekibi olarak her zaman önceliğimiz insan sağlığını gözetmektir. Bu nedenle size olan yaklaşımımızda ilk sırada “saç ekiminden fayda sağlayabilecek miyiz” anlayışı yer alır. Misafirimiz olduğunuz süre boyunca tüm organizasyonumuzu kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak şekilde planlıyoruz.

Saç için Mezoterapi

Saç mezoterapisi saç dökülmesini yavaşlatmak ve durdurmak amacıyla yapılır. Saç mezoterapisi içerisinde kıl foliküllerini besleyen bileşenler bulunur. Saç mezoterapisi ayrıca saç tellerinin uzaması esnasında ihtiyaç duyduğu besleyici maddaleri de içermektedir.

Saç mezoterapi nasıl uygulanır?

Saç mezoterapisi içerisinde saç tellerinin ihtiyacı olan vitamin, mineral kompleksleri ve çeşitli biyolojik bileşenler yer almaktadır. Uygulamalar cilt altına ve saç köklerine yakın olacak şeklinde yapılmaktadır. Saç mezoterapisinde hedef kıl folikülleridir. Doktorumuzun öngördüğü şekilde seanslar halinde uygulama yapılır. Uygulama yaklaşık 20 dakika sürer. Uygulama sonrasında günlük aktivitelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Saç için PRP

PRP kendi kanımızdan hazırlanan ve tıpta birçok alanda rejeneratif etkisinden dolayı kullanılan kişiye özel biyolojik bir tedavidir. Saç PRP’si ile saç dökülmesini yavaşlatmak ve durdurmak amaçlanır. PRP’nin içerdiği büyüme faktörlerinin saç foliküllerini uyarması ve güçlendirmesi hedeflenir.

Saç PRP’si nasıl uygulanır?

Saç PRP’si içerdiği büyüme faktörleri ile saç foliküllerinin uyarılmasını sağlar. Enjeksiyon cilt altına ve saç köklerine yakın olacak şeklinde yapılmaktadır. Saç PRP’sinde hedef kıl folikülleridir. Doktorumuzun öngördüğü şekilde seanslar halinde uygulama yapılır. Uygulama yaklaşık 20 dakika sürer. Uygulama sonrasında günlük aktivitelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Saç PRP’si saç mezoterapisi ile beraber de kombine edilebilmektedir.

Saç tedavileri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve profesyonel ekibimiz tarafından saç analizinizin yapılmasını isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Uzmanına Sorun

    user-3
    email-2
    smartphone