Body Aesthetics

Post Bariatrik Cerrahi

Ameliyatlı ve Medikal Vücut Estetiği Uygulamaları

Kol ve Uyluk Germe

Kimler uyluk-kol germe yaptırabilir?

Ciddi kilo kaybı sonrasında vücutta yağ doku miktarı azalırken deri fazlalığı ortaya çıkar. Bu durum vücut şeklinin yeniden restore edilmesi ihtiyacı doğurur. Doktorumuz tarafından yapılan muayene sonrasında gerekli ameliyatlar belirlenir ve sizlerle paylaşılır.

Hangi ameliyatlar yapılır?

Öncelikle doktorumuz tarafından muayene edilirsiniz. Ciddi kilo kaybı sonrasında karın ve bel bölgesi, sırt, uyluk ve kol bölgelerinde deri fazlalıkları ortaya çıkmaktadır. Size uygun ameliyatlar belirlendikten sonra bu ameliyatlar hakkında doktorumuz tarafından ameliyat öncesinde detaylıca bilgilendirilirsiniz.

Ameliyat süreci nasıl?

Eğer ameliyat olmanızda tıbbi açıdan bir engel saptanmazsa ameliyatınız planlanır. Hastanede kalış süreniz ortalama iki gündür. Bir hafta sonra kontrolleriniz yapılır.

Herhangi bir olumsuzluk yaşar mıyım?

Ameliyat öncesinde doktorumuzla yapacağınız görüşmede ameliyat süreci ve sonrasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Olası istenmeyen sorunların oluşma riskini minimumda tutmak için gerekli tüm önlemler doktorumuz liderliğindeki profesyonel ekibimiz tarafından eksiksiz olarak alınmaktadır.

Sosyal hayata ne zaman geri dönebilirim?

15-20 gün arasında sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

    user-3
    email-2
    smartphone