Face Aesthetics

CooLifting ile Yüz Germe

Ameliyatlı ve Medikal Yüz Estetiği Uygulamaları

CooLifting

CooLifting uygulamasında yüksek basınç altında tutulan CO2 gazı cilde belli bir mesafeden püskürtülerek ciltte lifting etkisi oluşturması amaçlanır.

CooLifting Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere soğuğun etkisiyle ciltte yenilenme ve lifting etkisi oluşturulması amaçlanır. İçerisinde bulunan yüksek basınçlı ve soğuk CO2 gazı cilde belli bir mesafeden püskürtülür. Ayrıca gaz içeriğine cildin ihtiyacı olan çeşitli organik bileşenler eklenerek cilde nüfuz etmesi sağlanır. Soğuğun etkisiyle reaktif olarak cilt altındaki kan akışı hızlandırılır, besleyici ürünler de yüksek basınçla cilt içerisine nüfuz ettirilir.

Uygulama öncesinde nelere dikkat edilmelidir?

İşlem öncesinde mutlaka uzmanımız tarafından cilt analiziniz yapılır. Gerekli görüldüğü taktirde veya talebiniz doğrultusundan doktorumuz tarafından da muayene edilirsiniz.

İşlem ne kadar sürmektedir?

Cilt görünümünü iyileştirerek, daha canlı ve sıkı bir cilde kavuşmayı sağlayan bu yöntemin uygulama süresi yaklaşık 10 dakikadır.

Günlük hayatıma ne zaman geri dönebilirim?

İşlem sonrasında günlük hayatınıza rahatlıkla hemen geri dönebilirsiniz. Uygulama sonrasında cildinizin ihtiyacı olan besleyici ürünlerle cildinize destek tedavisi de yapılır.

Uzmanına Sorun

    user-3
    email-2
    smartphone