Body Aesthetics

Liposuction

Ameliyatlı ve Medikal Vücut Estetiği Uygulamaları

Liposuction - Yağ Aldırma

Liposuction (Vakumla yağ emme ameliyatı) nedir?

Cilt altındaki yağ tabakasının parçalanarak vakum yardımı ile alınması işlemidir. Vücut şekillendirme amacıyla uygulanır. Liposuction zayıflama yöntemi değildir!

Liposuction (Vakumla yağ emme ameliyatı) kimlere uygulanır?

Kilo verdikten sonra bölgesel yağ fazlalığı kalanlar, daha estetik kıvrımlara sahip olmak isteyenler liposuction ameliyatı olabilirler.

Hangi teknikler uygulanır?

İnceltilmek istenen bölgeye önce fizyolojik serum bazlı sıvı inflitrasyonu uygulanır. Ardından ince kanüller yardımıyla negatif basınç altında yağ dokuları parçalanarak alınır.

İstenmeyen etkiler oluşabilir mi?

Ameliyat öncesinde doktorumuzla yapacağınız görüşmede ameliyat süreci ve sonrasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Olası istenmeyen sorunların oluşma riskini minimumda tutmak için gerekli tüm önlemler doktorumuz liderliğindeki profesyonel ekibimiz tarafından eksiksiz olarak alınmaktadır. Ayrıca liposuction ameliyatını kolaylaştırıcı teknolojik cihazlar kullanarak hem yan etkileri azaltıp hem de daha iyi sonuçlar alabiliyoruz.

Ameliyat ağrılı mıdır?

Ameliyat öncesi ve sırasında alınacak önlemlerle bu süreci en hafif şekilde atlatmanız planlanır.

Sosyal hayata dönüş ne zaman olur?

Yaklaşık 15 gün sonra sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Ameliyat sonrasında giyeceğiniz korse ameliyata bağlı ödemlerin daha hızlı düzelmesini sağlar.

Uzmanına Sorun

    user-3
    email-2
    smartphone